سخن مدیر عامل

سالها تلاش در عرصه صنعت کامپوزیت و با تمام مشکلات و موانع که در دنیا برای صنعت کامپوزیت به دلیل شرایط استراتژیک این صنعت بوجود آوردند. تنها عشق و علاقه به سرزمین عزیز و شریفمان ایران و استقبال حمایت مشتریان عزیزمان ما را قوی تر و مصمم تر از همیشه نمود تا در حوزه صنعت کامپوزیت قدم برداریم و تمام قوایمان را برای جلب رضایت مشتریان و پیشرفت صنعت کامپوزیت کشورمان برداریم و با تمام وجود برای ابادانی و پیشرفت صنعت کامپوزیت کشورمان فعالیت خواهیم کرد.

ماندگار بسپار فجر آسیا

شرکت ماندگار بسپار در سال 1384 با همت گروهی از متخصصان و مهندسین صنعت شیمی تأسیس شد و آشنایی این افراد از مشکلات موجود در صنعت کامپوزیت ایران، این گروه را بر آن داشت که فعالیت خود را در زمینه کامپوزیت گسترده نماید. به مرور زمان و رفته رفته تفاوت اساسی مابین قیمت خارجی و داخلی باعث تشویق این گروه به تولید برخی محصولات در کارخانه ماندگار بسپار گردید. این کالاها گروهی از اپوکسی ، چسب ها ، پلی استر ، وینیل استر می باشند. در حال حاضر ، گروه فنی مهندسی شرکت ماندگار بسپار فجر آسیا با انگیزه و تجربه ای بیش از پیش در صنعت کامپوزیت نقش بسزایی در تأمین مواد اولیه و تخصصی و عمومی این صنعت در ایران را دارد. در عرصه تخصصی پیشرفت این شرکت همگام با پیشرفت کشورهای مختلف و پیشرفت صنعت کامپوزیت در ایران صورت گرفته و همواره مورد توجه کشورهای دیگر قرار گرفته است.توزیع سیلیکون های RTV2 ، اروزیل ، وینیل استر با قیمت مناسب و دوام و تداوم در بازه زمانی مشخص ، بیانگر موفقیت این گروه در عرصه بازرگانی عمومی نیز است. این شرکت امیدوار است بتواند به مرور زمان مبحث مشتری مداری را بیشتر از گذشته ادامه داده و در خدمت صنعتگران این حرفه در ایران باشد.این مجموعه دانش بنیان بر آن است که بتواند رابطه ی بین دانشگاه و صنعت را نیز حفظ نماید. به امید آن که درخت تنومند صنعت کامپوزیت ایران با گذشت زمان قویتر شده تا ذخیره ای برای آیندگان و فرزندان این مرز و بوم باشد.

چرا باید از شرکت ماندگار بسپار فجرآسیا  محصولات کامپوزیتی خرید کنیم؟

کیفیت بی‌نظیر دقیقا مطابق با رزین های روز دنیا: محصولات ما با کیفیت بالا و تاییدیه‌های مربوطه تولید می‌شوند. اطمینان حاصل کنید که با خرید از ما، از بهترین محصولات بهره‌مند می‌شوید.

قیمت رقابتی و اقتصادی: ما به شما قیمت‌های رقابتی و عادلانه ارائه می‌دهیم. با “ماندگار بسپار” می‌توانید این محصول را با هزینه اقتصادی بخرید.

ارسال سریع: مشتریان ما برای ما مهم‌ترین اولویت هستند. ما به سرعت سفارش شما را آماده کرده و به زمان مقرر تحویل می‌دهیم.

فروش عمده: کارخانه ماندگار بسپار این امکان را دارد که به هر تعداد رزین را در کمترین زمان تولید وتحویل مشتریان عزیز نماید.آیا شما به دنبال خرید رزین پلی استر فایبرگلاس برای پروژه‌های بزرگتر هستید؟ ما امکان خرید عمده را نیز ارائه می‌دهیم.

مشاوره فنی: تیم فنی این شرکت در تمام مراحل خرید ، استفاده مواد کلیه پشتیبانی های لازم فنی را جهت انجام دقیق ساخت قطعات با بهترین روش انجام می دهد.

خدمات پس از فروش: شرکت ماندگار بسپار این امکان را برای مشتریان عزیز ایجاد کرده است که در هر مرحله خرید تا تولید اگر نیاز باشد نیرو های فنی خود را به محل کارخانه مشتری اعزام نموده تا در صورت مشاهده هر نوع ایراد در اسرع وقت مشکل را بررسی و بازبینی کند.